Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rajszeg-el megszúrták a...

Rajszeg-el megszúrták a tenyeremet, lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
csak azért kérdem, mert azelőtt másokat is megszúrt vele az illető, nálam picit vérzett is. Mekkora az esélye, hogy elkapok valami betegséget, vagy ezért nem érdemes aggódni?

#vér #rajzszeg
2013. febr. 13. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Rajszeg? Ez valami cigány eszköz?
2013. febr. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem rajzszög akart lenni.

amúgy le kell fertőtleníteni a sebet:)

2013. febr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
rajszeg rajszög kinek, hogy tetszik.
2013. febr. 13. 20:01
 4/8 anonim ***** válasza:
RajZszeg, rajZszög kinek, hogy tetszik.
2013. febr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen helytelenül írtam le minden alkalommal, de ha lehet térjünk vissza a kérdésre
2013. febr. 13. 20:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor a válaszod: ha fertőzött volt, akit előtted megszúrt 100% eséllyel kapod el te is. Például: HIV, hepatitis stb...
2013. febr. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem kell megijedni, kérdező! Valószínűleg semmi bajod sem lesz, ha egy kis alkoholos vattával fertőtlenítetted azt a pici sebet, ahogy már előttem is javasolták.

Ha teljesen biztos akarsz lennni a dologban, két-három hónap múlva menj el egy vérvételre. Előbb nem érdemes, mert az analízis nem mutat ki rögtön minden vírusos fertőzést.


Fel a fejjel, nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni... De azért a szurkálós barátodat jól a helyére kellene tenni, hogy elmenjen a kedve az ilyen h.ülye viccektől!

2013. febr. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, eléggé megijedtem mikor olvastam, hogy komolyabb bajom is lehet ha az előttem lévőnek valami súlyosabb betegése van, mert kb mindenkivel összefekszenek, aztán meg ilyenek-el hülyéskednek a suliba.. persze, hogy az ártatlan szívja meg.
2013. febr. 14. 14:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!