Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Citromleves víz. Probléma...

Citromleves víz. Probléma forrás lehet?

Figyelt kérdés
Egészséges, 21 éves lány vagyok, kb naponta fél-1-2 liter citromos vizet iszok. A hígítási arányom két liter vízhez 1 deci citromlé. Lehet ennek valami hátránya? A citromból gondolva a plusz savasítás mennyire veszélyes? A menstruációmat nem késleltette eddig még sosem, sőt..sokszor előbb is jött meg.
2013. febr. 13. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:

A citrom lúgosít, azonban a fogaknak nemtudom ilyen arányban árthat e. Lehet nem. Ha igen akkor szívószál.


Én most citromkúrán vagyok, fel fog menni napi 9 citromig. Víz nélkül. Szívoszállal iszom. Csak jóhatásra számítok. :)

2013. febr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi!
2013. febr. 14. 18:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát szivesen. :)
2013. febr. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mostan jut eszembe, hogy viszont a mai citromlevek amiket így kapsz boltban már korántsem olyan biztos hogy veszélytelenek. Ha citromból préseled, vagy 100%-osat használsz akkor persze nemhiszem hogy túl nagy gond lehetne.
2013. febr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!