Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi bajom van? (Kérdésed túl...

Mi bajom van? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

sziasztok! Az a helyzet hogy kb 2 nappal ezelőtt este olvastam lámpafényél és észrevettem mintha kicsi képrákat látnék a szememmel, amikor belenéztek a lámpába vagy fotó vaku miatt csak sokkal kisebbe és 1-2őt és így picit összefolytak a betűk, de ha közelebb hajoltam akkor nem és távolra is ez volt..most a napokban is ez van főleg ha gépezek vagy olvasok.. mi bajom van? Távolra rosszul látok de van szemüvegem is, azt felraktam de azzal is láttam őket.. vérnyomást is mértünk minden rendben volt nincs semmilyen betegségem, év elején volt orvosi szűrés is szívzörely stb mérés szóval ha lenne vmi komoly bajom kiderült volna.. rendesen eszem.. anya szerint a kimerültség v stressz miatt van, bár az igaz hogy az elmúlt egy hónapom elég stresszes volt és a suli miatt nem tudom rendesen kipihenni magam.. nagyon zavaró most is ahogy gépezek látom, de ha közelebb hajolok akkor már nem.. mi a fene bajom van? és igazából akkor van ez ha lámpafénynél vagyok ugye szóval napfényben nem és nem is egyfolytában ha eszembe jut a dolog akkor kezdem el látni.. kicsit hipohonder is vagyok szóval be is tudom magamnak képzelni, volt hogy hetekig fájt a hasam és csak akkor ha rá gondoltam..

szerintetek nagy bajom lehet?

16l


2013. febr. 9. 17:14
 1/2 dieta ***** válasza:
Talán sokat ülsz a gép előtt és a monitor folyamatos vibrálása kifárasztja a szemed.Az is lehet, hogy kicsit gyengült a szemed ezért fárad el. Mivel a szemünk fénye nagy kincs mindenképp nézesd meg szakorvossal.
2013. febr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
rendben:)köszi ment a zöld kéz
2013. febr. 9. 22:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!