Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet-e ebből probléma?...

Lehet-e ebből probléma? (domestos vs. Tampon)

Figyelt kérdés
Fertőtlenítettem a wc-t, csapot domestossal, majd alaposan kezet mostam. Nem egy mindennapi kérdés az biztos, de az érdekelne, hogy felhelyezhetek-e ilyen kézzel tampont? A szaga ugye érződik, mivel nem használtam gumikesztyűt, de maga a vegyszer már nincs rajta, jól gondolom?
2013. febr. 5. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szaga érződik, akkor még nagyon kevés van rajta, de nyugodtan felhelyezhetsz tampont. Akkor is van még rajta valamennyi, mikor már te nem érzed a szagát.


Egyébként, csak érdekességképp: Semmelweis, a kézmosás feltalálója (és ezáltal az anyák megmentője) is a szaglásra alapozva ellenőrizte kezei tisztaságát. Mikor sikerült annyira lemosnia a kezét, hogy ő maga már nem érezte rajta a szagot, kutyákkal szagoltatta meg. Addig kereste a kézmosó anyagokat, amíg olyat nem talált, hogy a kutyák sem érezték a szagot a kezén. (Gondolom azt tanultad bioszból, hogy a gyermekágyi lázat az okozta, hogy az orvosok megfelelő kézmosás nélkül nyúltak az anyákhoz, miután a boncolásból visszatértek.)

2013. febr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors segítséget és az érdekes történetet is :)
2013. febr. 5. 22:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!