Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez valami roham lehetett vagy mi?

Ez valami roham lehetett vagy mi?

Figyelt kérdés
Koleszban lakok, és nagyon összevesztünk a csajokkal. Az elsőn lakok, de felmentem a harmadikra, és a folyosón sírtam. Aztán egyszer, mikor kicsit abbahagytam, de megint majdnem elkezdtem hirtelen nagyon gyorsan vert a szívem, kapkodtam a levegőt, hányingerem volt, szédültem és zsibbadt a kezem meg remegett mindenem. Most először volt velem ilyen, nem volt senki velem de egy idő után jobb lett, csak még sokáig remegtem. Nem mondtam el senkinek, megvártam míg le tudok lépcsőzni és amikor bementem már mindenki aludt. Nem tudom h a sírás miatt volt e ez, vagy attól mert féltem h mi lesz ha bemegyek a szobába, sőt az se tudom h mi volt. Ha valaki sejt vmit, örülnék ha tudnám mi volt a bajom. A válaszokat előre is köszi!
2013. febr. 1. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Pánikrohamra tippelek a leírás alapján, érdemes lenne kivizsgáltatnod magad.
2013. febr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.. nem nagyon merem elmondani, nem biztos h szüleim értenék h mi a baj.. de ha legközelebb is így járok elmegyek orvoshoz. Még egyszer nagyon köszi a választ!
2013. febr. 1. 20:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a sírás miatt is és és a vita miatt is gyorsan vetted a levegőt és ilyenkor felületessé válik a légzés. A vérben leesik az ionizált kalcium szintje. Ennek következtében jönnek az izomtünetek: gyengeség, remegés, zsibbadás, van akinek a kézfeje is bemerevedik. Ilyenkor papírzacskóba vagy más zacskóba kell lélegezni 5- 10 percig és megszűnnek a tünetek.
2013. febr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2013. febr. 1. 21:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!