Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magas az AST értékem mit...

Magas az AST értékem mit csináljak? Kihez forduljak?

Figyelt kérdés
két évig be volt gyulladva a mandulám folyamatosam meg tüszős torok mandula gyulladásom volt csináltak egy vérképet amiben az AST a gyulladásos érték 1181 volt aminek ugye 200 alatt kéne hogy legyen ezért tavaly decemberbe kivették a mandulám aztán egy ideig nem volt semmi baj most pedig 4 hónapja folyamatosan köhögök meg időközönként(naponta kétnaponta) fáj a mellkasom meg a hátam és szúr a szívem voltam orvosnál csináltatott egy vérképet amin az AST 1110 volt és azt mondta hogy ennek egy év után rég lekellett volna csökkennie elküdött vissza a fül-orr gégészetre hogy nézzék meg ők is ők nem találtak semmi mandula maradványt vagy olyasmit ami miatt lehet ők elküldtek fogorvoshoz góckutatásra de ott se volt semmi elküldtek tüdőröntgenre de ott se találtak semmit és most ők sem tudják hogy mi bajom van valaki akinek esetleg volt ehhez hasonló vagy aki tudna segyteni valamit megköszönném
2013. jan. 30. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha két évig be volt gyulladva, miért nem vették ki?
2013. jan. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
benne van hogy tavaly decemberbe kivették..
2013. jan. 30. 10:23
 3/4 anonim ***** válasza:
2013. jan. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ezt olvastam már de nincs ugy benne semmi konkrét...
2013. jan. 30. 10:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!