Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tüntethetném el a...

Hogyan tüntethetném el a visszeremet?

Figyelt kérdés
Még csak 17éves vagyok de mindkét lábamon van(injekcíós megoldást még nem akarok). adjatok ötleteket. köszi előre is
2007. szept. 9. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ezt sajnos eltüntetni sehogy nem lehet pláne ha örökletes a dolog.Én sokmindent kipróbáltam már de eddig mindenkitöl az injekciózást hallottam a legmegfelelöbnek.
2007. szept. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem lehet nagyon eltüntetni sajnos... De mivel ilyen fiatal vagy még,és remélem nem alakult ki még nagyon súlyosan Nálad, lehet hogy a viszér elleni kenőcsök is segíthetnek valamicskét. ha a már meglévőket el nem is tüntetik, sagíthetnek abban, hogy nem alakuljanak ki újabbak. Első körben megprróbálnám, mielőtt az injekciózás, vagy műtét mellett döntesz.

esetleg érdeklődj egy drogériában, hogy milyen gyógynövények használnak viszér ellen, illetve milyen természetes gyógymódok vannak. Bizonyos típusú termálvizekis használnak viszér ellen.. Esetleg utánanézhetsz a termál.lap.hu-n, hogy pontosan hol van ilyen...

2007. szept. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt sajnos semmivel sem tudod eltüntetni.Injekciós megoldás csak akkor van,ha még kevés és kicsi visszerek vannak.Ha a belső visszér ki van tágulva,akkor már ezt sem érdemes csinálni,mert a belső nyomja a külső ereket,így rövid idő múlva ismét látszik.Egyetlen és talán végleges megoldás a műtét.
2008. jan. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!