Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van itt valaki, aki bármelyik...

Van itt valaki, aki bármelyik egészség kategóriában tett fel kérdést, és azt írták neki, hogy nem kell orvoshoz mennie, és később valami baja lett ezért?

Figyelt kérdés
Őszinte válaszokat szeretnék!

2013. jan. 22. 09:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte leszek: aki itt kér tanácsot komolyabb problémára és meg is fogadja (nem megy orvoshoz) megérdemli a sorsát.
2013. jan. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha tortenik is ilyen, az a Kerdezo sajat felelossege!!!

De nem hinnem, hogy a donto tobbseg azt irna, hogy nem kell orvoshoz menni. Esetleg a troll valaszok.

Mindenhol azt olvasom, hogy minden eset mas es mas, igy orvos.

Alapbol kell annyi esz, hogy meg ha kapok is infot egy betegsegrol, azert elmegyek az orvoshoz... maximum informalodok, hogy nagyjabol kepben legyek, vagy egyaltalan tudjam, hogy merre induljak.

2013. jan. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én már olvastam olyan válaszokat, ahol komolynak tűnő bajra is azt írták, hogy nem kell orvoshoz menni inkább valami házi praktikát ajánlottak doki helyett. És ami a legmegdöbbentőbb, hogy az ilyen válaszokat ítélik hasznosnak. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2013. jan. 22. 09:32
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az ertekeles mar reg nem arrol szol, hogy mi hasznos, mi nem az...

Naprol napra rosszabb a szazalekom, mert esetleg csipi valaki szemet a velemenyem. Tehat meg csak nem is tenyeket irok le (a kerdes jellegebol adodoan), hanem a velemenyemet... Sok ostoba ember.

2013. jan. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%

Ez azért van , mert sokaknak nagyon rossz tapasztalata van az orvosokkal. Vagy annyiszor jártak már dokinál, hogy pontosan tudják, hogy a kezelése nem éri el a várt hatást, rengeteg a mellékhatás ésatöbbi.

A természetgyógyászat pedig nagyon jó. Én ezt úgy mondom hogy évekig voltam az orvosok kapcája kb. mint valami kísérleti nyúl. Tisztára tönkretettek.

2013. jan. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kedves 09:36-os Válaszoló! Érthető, hogy sokan csalódtak az orvosukban, de akkor is tudomásul kéne venni, hogy idegenek, látatlanban nem tudnak úgy segíteni, mint az orvos, személyes vizsgálat alapján! Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2013. jan. 22. 10:31
 7/11 anonim ***** válasza:

Itt akárki akármit feltesz, az első válasz: Azonnal irány a doki!!!

Mindenre ezt írják!! Olyanokra is amit nem kéne. Úgyhogy ne aggódj, ha valami csoda folytán mégsem írják, akkor tuti nem nagy problémád van.

2013. jan. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Inkább menjen el valaki feleslegesen orvoshoz, minthogy bármi baja legyen! Mégiscsak az orvos tudja megítélni személyes találkozás alapján, hogy van-e baj, és ha igen, mekkora, és csak ő tud segíteni! Egyébként is, kisebb bajból lehet nagyobb, ha nem kezelik időben.
2013. jan. 22. 11:35
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyébként teljesen egyetértek azzal, hogy irány a doki, de sajnos hiába megy el az ember ha hónapokra kap előjegyzést. Pld reumára min. 2 hónap. Addig lebénulhat az illető. Esetleg nőgyógyászat egy gomba miatt. Hát akinek volt már ilyen az tudja milyen érzés és tud tanácsot adni. Röntgenre is 2 hónap a várakozás, vagy mehet az ember privát, de ilyen fizetésből hogyan?
2013. jan. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdéstől is függ. Mivel nagyon sok olyan kérdés van, hogy "fáj bal oldalt lent a hasam" (és ennyi, semmi más információ), nyilván azt írom neki, hogy irány az orvos. De ha valaki egy ismert, már diagnosztizált betegségéről ír, vagy kiegészítő kezelést, praktikát keres, akkor adok neki ötletet. Én is kérdeztem már úgy, hogy tudtam mi a bajom, de kellett valami plusz.

Viszont soha, de soha nem hagyatkoznék csak arra a válaszra, amit itt kapok. Szeretem összegyűjteni az információkat, megtudni mások tapasztalatait is, de utána a saját fejem után megyek (és vállalom is érte a felelősséget).

2013. jan. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!