Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől szakad ki az óvszer?

Mitől szakad ki az óvszer?

Figyelt kérdés
Mitől szakad ki ennyi óvszer? Minden második kérdésben az van, hogy a fiatalok védekeztek, de kiszakad az óvszer.Hosszú évek óta óvszert használok, de még sosem szakadt el, mit csináltok vele, hogy kiszakad?

2013. jan. 7. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Vszeg el se szakadt, csak nem védekeztek, de ahhoz nincs képük, hogy beírják. Egyszerűbb beírni, hogy elszakadt...
2013. jan. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia,a masculan eszméletlen rossz minöség,nem csodálom h kiszakad,ha azt hasznalnak.
2013. jan. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha tüskés a répa, akkor könnyen kiszakad.
2013. jan. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az első válaszban van vmi. Én is erre gyanakszom. Szerintem feleennyi sem szakad ki, csak így nem kapnak annyi oltást, mintha azt írják, hogy nem védekeztek...
2013. jan. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi nektek, akkor nem csak én gondoltam erre a verzióra.
2013. jan. 8. 06:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha pl úgy rakják fel, h levegő van benne vagy többször használnak egyet, annak ellenére, hogy rá van írva, hogy nem szabad. Így nem csodálom, h kiszakad...
2013. jan. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!