Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vizelési ingerem problémáiban...

Vizelési ingerem problémáiban ki tudan segíteni?

Figyelt kérdés
A lényeg az hogy akár hányszor megyek ki valahova és eszmbe jut hogy ha rám jönne a vizelés akkor hova vizelhetnék és főleg az bánt hogy nem élném azt a szégyent túl ha sok ember eloot bepisilnék.Mit tunék tenni ez ellen?Lehet hogy a helyes írás vagy a fogalmak nem megfelelőek de reméelm érthető minden.Előre is koszonom a segítséégeteket.

2013. jan. 6. 00:53
 1/7 A kérdező kommentje:

a kérdésben hiba van bocsi *ki tudna segíteni

mégegyzser elnézést :/

2013. jan. 6. 00:56
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez egy új jelenség, vagy viszonylag új, nem is a gondolataid miatt. Egyre több emberrel találkozok hasonló problémával.

"Stresszpisilő", hát nagyjából így tudnám hívni a dolgot.

Nekem ez megvolt 13 évig, sokat kínlódtam, voltam kivizsgáláson, urológián nem találtak semmit, nyugtatót adtak utazáshoz, nem segített, így anélkül vészeltem át ezt a sok évet.

A kislányom születése hozta meg a változást, inkontinens sem lettem, de ez is elmúlt (lekopogom).

Amikor utaztam és órákat ültem buszon, sokat segített egy kis meditáció, vagy a csakrákat ismételgettem magamban, az lenyugtatott.

2013. jan. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez egy rossz pszihés beidegződés.Sajnos már én is így vagyok.A helyzetet még rontja az is ,hogy ilyenkor már

kell is .

2013. jan. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én meg suliba járok kb. 1órás út oda busszal.Mindig indulás előt el megyek vizelni ha kell ha nem és mindig rámjön.Eddig szerencsére baj nem volt de voltak már durva pillanataim hogy korábban lekellet szálnom.Amint leszáltam át is ment.De ugyan így van ha edzeni megyek ami gyalog 0perces út.Szoval elég kozel van hozzám és akkor is ilyen problémákba utközök,és nem rég egy lány randira is hívott.Egyszoval nagyon ideges vagyok ez miatta problémám miatt, ezért is keresek rá gyógymódot vagy technikát amivel ezt el lehet üzni.Ha valakinek lenne ötlete hogy ezt hogyan tudnám csillapítani azt angyon meg köszöném.
2013. jan. 6. 10:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Mivel én is megjártam ezzel a hadak útját, csak azt tudom mondani, hogy fejben dől el, át kell programozni a gondolkodást, elterelni a figyelmed.
2013. jan. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
zenével és bezsélgetéssel szoktam terelni de sokszor még ugy sem tudom
2013. jan. 6. 13:11
 7/7 A kérdező kommentje:
esetleg még valaki? akár milyen ötlet ami be válik ? :)
2013. jan. 7. 11:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!