Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Igazán gyulladt, gennyes...

Igazán gyulladt, gennyes arcbőrre mien gyógyszers kezelés a legjobb?

Figyelt kérdés
Nem kérek semmien jö tanácsokat alternativ gyogymódokról meg h ne nyomkod meg ilyen hasznos dolgok!!! Elég rég óta szenvedek sok mindent kiprobáltam!!! MOST MÀR CSAK GYÖGYSZER!!

2013. jan. 1. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
40%

Majd a bőrgyógyász megmondja, hogy neked melyik a legjobb...


De most komolyan, mit vársz tőlünk? A receptet is írjuk fel, vagy mi?

2013. jan. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Masnee3 ***** válasza:
100%
Hasonló helyzetben voltam én is, mindent kipróbáltam, de sajnos hiába. Végül meguntam és elmentem bőrgyógyászhoz, aki szintén kencéket akart felírni. Mondtam neki, hogy meg se próbálja, gyógyszert akarok! Már tele volt a hócipőm a nulla javulással:( Szóval felírta a Sotret nevű gyógyszert. Már az első pár nap után javulni kezdett a bőröm, 1-2 hónap múlva pedig szinte semmi bajom nem volt. Pedig nekem sem átlagos, felületi problémáim voltak...:)
2013. jan. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen volt évekig, aknés, gyulladt, vörös. Azután a nemtudom hányadik bőrgyógyász végre ajánlotta a Sotret gyógyszert. Ha jól emlékszem, 1- 2 hónap után nyom nélkül eltűntek. Ennek már 6 éve, azóta teljesen tünetmentes vagyok.

A doki azt is mondta, hogy nem érti, a többi bőrgyógyász miért nem ezt javasolta azonnal.

Elég sok lehetséges mellékhatás van feltüntetve az ismertetőjén, de nekem ezekből egy sem jelentkezett.

Két esetben nem írják fel: ha terhes az illető, vagy ha gyerekvállalást tervez 3 hónapon belül.

2013. jan. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%
Én egy Roaccutan nevű gyógyszert kaptam. A bőrgyógyász írta fel. Ez egy A-vitamin származék.Pár hónap alatt rendbe jött az arcom.
2013. jan. 2. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!