Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Háton gyulladásra krém?

Háton gyulladásra krém?

Figyelt kérdés
Hátamon piros, mérges göbök vannak, évek óta, nem tudom, mi lehet ez, de régebben a bőrgyógyász valami kombinált krémet írt fel rá, de végül nem kentem fel, mert más szakvélemény szerint tele volt hormonnal, ami egy 14-16 éves szervezetnek nem jött volna akkor jól. Műtéttől félek, keloidosan gyógyul a bőröm, nem kiállóak ezek, csak kidudorodnak a bőr felszínéről és vörösesek, fél cm átmérőjűek. AMúgy érdekesség, hogy 1 hét napfény, sós tengervíz hatására szinte teljesen láthatatlanok lesznek, de ahogy ezt megvonom, újból a régi állapot....tudom...költözzek tengerhez....nos, nem tudom, hova forduljak, műtétet, legvégső esetben akarok, tudom, hogy rondább lenne, mint most....stb...

2012. dec. 31. 19:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Miért kéne műteni? Kezelni kell bőrgyógyász által, hisz ezek szinte biztos hogy pattanások, amik nem jönnek ki.Gyógyszer vagy krém kell rá. Változtatni lehet még az étkezéseden, a hordott ruhák milyenségén, más tisztálkodószert kell használni,sportolni és masszíroztatni hogy gyorsuljon az anyagcseréd.
2012. dec. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!