Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáj a szegycsontom! De nagyon!...

Fáj a szegycsontom! De nagyon! Mi lehet a baj? (lent)

Figyelt kérdés
Tegnap edzésen jött egy új srác.én már 3 éves karatézok de ilyen még nem történt.térdeltük egymás gyomrát és pont őt kaptam párnak...mondtam neki hogy ne simogasson térdeljen bátran (ahogy a többiektől megszokhattam)..erre ő nemtudom mit akart tuti megakarta mutatni hogy milyen magasra tud térdelni és erőből szegycsonton térdelt...feszítésem kb. szart se ért...ott nem szoltam semmit csak mondtam hogy várjon egy kicsit megnyomkodtam és folytattam...de hazafele,este,ma reggel is,nagy levegővételnél,tüszentésnél,ásításnál fáj!Mit csináljak?remélem nem tört el orvoshoz meg nem nagyon akarok menni felvételi előtt nehogy kiírjon!!!!
2012. dec. 28. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát te nem vagy normális bzmeg, összerugdaltatod magad.
2012. dec. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért?Így edzünk!Én legalább bírom ha ütnek!De nem ez volt a kérdésem!
2012. dec. 28. 10:13
 3/5 anonim válasza:
Hat en a helyedben lehet elmennek a haziorvoshoz es megmondanam neki h szeretnek suliba menni. Ha meg nem enged akkor titokban elmesz. En is azt csinaltam mikor tudogyulladasom volt mert nem volt semmi bajom, jol ereztem magam. Elmesz vizsgalatra ha elkuld es ennyi. Amugy nem tudom mi lehet.
2013. jan. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te egy barom vagy!Ilyenből tölcsérmellkasod is lehet,örülj ha nem így születtél mint én!
2013. ápr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz te is! :)
2013. ápr. 13. 08:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!