Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen szer okozhatta ezt?

Milyen szer okozhatta ezt?

Figyelt kérdés
Tegnap este elmentünk megünnepelni egyik haverom születésnapját. Amire emlékszem,hogy ittunk sört,tequilát meg pálinkát. Viszont innen van egy képszakadás: állítólag minden előzmény és szó nélkül leléptem a többiektől(ilyet részegen se tennék soha), majd a házunk közelében apámat hívtam,hogy mindjárt otthon vagyok csak kerget pár részeg alak... majd mire hazaértem apámnak már azt akartam beadni,hogy gonosz emberszerű gyíkok(WTF?) akartak elkapni, de én levilágítottam őket egy zseblámpával és erre megdöglöttek(nem volt nálam lámpa). Biztosan tudom, hogy az alkohol önmagában nem okozhatott ilyet. Mi a fenét rakhattak a piámba? (nem házibuli volt, hanem a Paprika nevű helyen voltunk Miskolcon) 20/F

2012. dec. 24. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valamit nem "nyaltál" meg? Az LSD okozhat ilyet.
2012. dec. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%
szerintem csak simán hülye vagy!
2012. dec. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az LSD-től nem lesz emlékezetkiesésed, ez a lényeg.
2012. dec. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát én ismertem olyat, aki ha beivott, csak úgy lelépett haza. A gyíkembereket nem tudom...de ezen az oldalon az UFO-részlegben menő lennél ezzel a sztorival. Ha iszol, beszél hülyeségeket az ember.
2012. dec. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!