Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális? Vagy...

Szerintetek ez normális? Vagy mindenkinek ilyen?

Figyelt kérdés

Kb 2-3 hónapja ráestem a far/keresztcsontom környékére,1-2 hétig fájt az ülés és a menés utána nem, most sincs panaszom esetleg annyi hogy sok nyomogatás után érzékeny.

De ha egyenesen állok,a és a tenyeremet végig simitom lefelé egy dombot érzek a keresztcsontomnál,nem tudom az esés előtt is így volt e.

Nektek is ilyen? Hozzáteszem lány vagyok,és picit nagyobb a fenekem,esetleg zsír is lehet,mert puha?



2012. dec. 22. 20:35
 1/1 anonim ***** válasza:

én kétszer adtam elő hasonló formagyakorlatot :D Utána nekem is minden fájt, de főleg a futás. Mindkétszer magától elmúlt.

A keresztcsont és a deréktájék mindenkinél más alakú, valakinél kicsit bemélyed, valakinél meg kiáll. A farkcsontra eséshez nem hiszem, hogy lenne köze a dudornak. Ha nem fáj a mozgás és az ülés, akkor szerintem meggyógyultál, ne aggódj és ne nyomkodd addig, hogy fájjon. De ha nagyon aggódsz, akkor menj el dokihoz...

2012. dec. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!