Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az az én problémám, hogy 3...

Az az én problémám, hogy 3 éve cystákat találtak az agyamban 37x24mm es ugy helyezkedik el hogy azoktol több helyen megrepedt az agyam. Ők is igazolták hogy az ott van de nem tesznek semmit. Azt nem tudom hogy, mit tegyek és kihez forduljak?

Figyelt kérdés
Pl.:állandó fejfájás szünet nélkül,ha csak ey kicsit is megrázom a fejem,vagy körforgalomba busszal megyek,esetleg jobbra fordulok amikor alszom rosszul vagyok és szédülök.
2009. aug. 23. 21:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Az agyad biztosan nem repedt meg, mert az agyállomány rugalmas, tehát nem tud repedni.


A legtöbb agyi cisztával nem kell semmit csinálni. Általában tüneteket nem okoznak, a legtöbb már gyerekkorban kialakul csak véletlen, hogy egy vizsgálatnál felfedezik őket.

A probléma a növekvő cisztákkal van. Többféle lehet a kezelés (leszívás), de ezt csak az orvosd tudja megmondani.

Ha panaszod van menj az orvosodhoz, kérj egy újabb kivizsgálást. Ha te nem szólsz, hogy rosszabbodott a dolog, akkor az orvosok maguktól nem tudják kitalálni.

2009. aug. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!