Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kiütések a combomon, és már a...

Kiütések a combomon, és már a hastájékon is! Mi lehet az oka? (Lentébb)

Figyelt kérdés
Ahogy bejöttek a hidegek, kijött pár szőrtüsző (vagy mi), de ezt én átlagosnak veszem magamnál, mert a hideg időszakokban a combtájékomon, ahol jobban átfújja a nadrágot a szél, mindig ki jött. De lett egy, amit vakartam picit, és ez már érdekes volt. Gondoltam hamar elmúlik. Most kb ott egy centis piros folt van, és úgy tűnik mintha fel is lenne hólyagozva. Ágyéktájon is lett egy csíkba ilyen, és most fürdésnél észrevettem, hogy a hasamon is van egy kettő ilyen szőrtüsző féle pötty. Kezd nagyon idegesíteni, és aggódok. Ilyen még nem volt, és félek hogy valami rossz. Vagy ez egy "átlagos" téli bőr-reakció? Himlős is voltam már. Mi lehet ez? Vagy ha egy héten belül nem múlik, akkor inkább mennyek el dokihoz vele? SEGÍTSÉG! :(

2012. dec. 13. 20:52
 1/1 anonim válasza:
Lehet allergia és sok más. Menj el orvoshoz, gyorsan!
2012. dec. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!