Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fogok-e még nőni, ha már 3...

Fogok-e még nőni, ha már 3 éve nem nöttem semmit? 16/L

Figyelt kérdés
157cm vagyok.I-IV osztályban sokat nöttem.V osztályban 153cm voltam...VI.-ban még nöttem 4cm.Utanna nem nöttem.Most fogok IX-be menni.16/L(10 és fél voltam mikor megjött a menzeszem)
2009. aug. 20. 07:48
 1/5 gyumike ***** válasza:
Igen nőhetsz kb 21 éves korodig. De a szülőktől örökölt gének is nagyban befolyásolhatják a magasságodat. Egyébként én 18 éves lány vagyok és 187cm magas, elárulom neked néha szívesen lennek 157cm! főleg mikor a metrón vagy a buszon a kapaszkodóba verem a fejemet :) szép napot!
2009. aug. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valamilyen spőortba fogsz átváltozik a szervezeted vagy mi. Kosarazz, röpizz
2009. aug. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de nem hiszem. ennyi idős korban, sőt már fiatalabb korban beáll a végleges körüli magasság. ha most 157 vagy és pláne már évek óta nem nőttél, ne számíts arra, hogy hirtelen megnyúlsz és 175 cm leszel. nőni nőhetsz még valamennyit, de max 2-3 cm-t. én már 14 évesen elértem a mostani magasságomat, akkor voltam úgy 178 körüli, aztán az elmúlt 9 évben nőttem még hozzá 1-2 centit. de hidd el, én is szívesebben lennék valamivel alacsonyabb, mert néha nagyon zavaró ez a magasság.

23 L

2009. aug. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem fogsz, mert ahogy a mensesed is mutatja, korán érő vagy. Én sem vagyok sokkal magasabb :( Nem akarok 180 centi lenni, de egy 5-10 cm még jól jött volna :(
2009. aug. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze és ez természetes volna!


Rengetegtörténetet tudnék erről mondani vagy olyan módszer ami alapvetően növeszt téged!:)

Egy a sok közül:


Volt egy ismerősöm aki amikor végzős volt 18 évesen egy nyár alatt nőtt 30cm-t az nem rossz:D de gondolom te ennyit nem akarsz...vagy igen?(költői kérdés)

2009. aug. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!