Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fájdalmas halál ha pl valaki...

Kareszatya kérdése:

Fájdalmas halál ha pl valaki 1 injekció levegőt fecskendez az ereiben? És mennyire nehezen kideríthető h hogyan halt meg?

Figyelt kérdés

2012. dec. 4. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
nem akarok offolni, de kíváncsi lennék az ilyen kérdések okára:)
2012. dec. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem nem fájdalmas,mert gyorsan halsz meg és nem biztos hogy érzed. Azt nem tudom xdd De remélem nem öngyilkosságra készülsz! by:Ludmilla
2012. dec. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ne is!!! :)) nem akarok öngyilkos lenni vagy ilyesmi csak 1 csomó filmben láttam h beadja magának az injekciót és csak simán összeesik!! és csak kíváncsi lennék h tényleg így működik e!! ne értsd félre a kérdést!!! :DD
2012. dec. 4. 17:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, de a valóságban kap tőle egy fincsi kis tüdőembóliát, és megfullad... Vagy elzár más fontos eret, és az adott szerv (pl szív) nekrotizációjába hal bele. Ezek piszkosul fájnak!
2012. dec. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kérdésnek az az oka, hogy ismét felvetődött annak a szigorló orvoslánynak a neve, akit egy el nem követett gyilkosságért végeztek ki. A kérdező visszaemlékezett arra, amikor arról beszéltek, hogy a vád szerint olajat fecskendezett az áldozat ereibe, és hogy elég lett volna levegőt fecskendezni bele. Ez most eszébe jutott, és ezért kérdezte meg.

De elég nehéz lehet ezt kideríteni, mert csak azt veszik észre, hogy embólia történt, és megelégedve lezárják a vizsgálatot.

2012. dec. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!