Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Amikor párommal együtt alszom,...

Amikor párommal együtt alszom, mindig rosszat álmodok. Miért?

Figyelt kérdés

Egy héten 2x nálunk alszik, akkor mindig rosszat álmodok. Igaz, ketten épp, hogy elférünk az ágyamon és hárman vagyunk olyankor egy 10 nm-es szobában, csak az ablak van bukón, lehet, hogy rossz a levegő, azért álmodok rosszat, de nem esküszöm meg erre. De ha nálam alszik, akkor MINDIG rosszat álmodok. Miért? :(

19/L


2009. aug. 19. 00:06
 1/6 anonim ***** válasza:
ki az a harmadik személy a szobában? Nem érzed magad kellemetlenül emiatt? Meg lehet hogy nincsen levegőd, lehet...
2009. aug. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A valóság tükröződik az álmokban. A való életből merített tapasztalatok alapján agyunk egy szubjektív "agyament" dolgot alkot és ez lesz az álom. Az általad leírt negatív leírások mind hatottak az álmodra is.

-illéspityu-

2009. aug. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Öcsém a 3., 18 éves. Annyira nem zavar, egy szobában lakom vele több, mint 10 éve :)
2009. aug. 19. 00:19
 4/6 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy ezek miatt aq külső hatások miatt, habár régen is aludt nálunk párom sokat, és akkor sosem történt ilyesmi.

Lehet, hogy azért álmodok rosszat, mert néhány hónapja rosszban vagyunk párommal, sokat veszekszünk? És kicsit talán zavar, hogy mellettem alszik, nem tudom.

2009. aug. 19. 00:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Na látod, te magad megválaszolod.

Miért vagytok rosszban? Van esetleg olyan kérdés, vagy probléma, amit nem tudtok megbeszélni? Szexuálisan rendben vagytok? már bocsánat a kérdésért...

2009. aug. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szexuálisan.. hát, rendbe lennénk, de nekem egyáltalán nincs kedvem vele sexelni, mert mostanában nagyon utálatosan viselkedik. Nagyon csúnyán beszél, mindenért felkapja a vizet. Pl. ki volt hangosítva a telefonja a kocsiban, miközbe beszéltünk, de nem értettem, hogy mit mond, mert ordított a kocsiban a zene, meg a forgalom zaja, meg mindig elharapja a szavak végét. Visszakérdeztem 2x, és akkor elkezdett anyázni :S

Már 1 éve ugyan az a munkahelye, mostanában nem is olyan stresszes, mint az elején, mégis arra fogja, hogy a meló miatt ideges, azért viselkedik így. De az előtt nem volt ilyen :( Elkeserít.

Újabban meg bármit találok ki, az neki nem jó, és mindig a saját ötletéhez ragaszkodik, ezért indig az van amit akar. Elég rossz lett mostanában a kapcsolatunk. Egyik nap aranyos, másik nap meg leordít meg leoszt minden apróságért. Áh, mind1, nem itt kellene kibeszélnem a problémáimat, csak valószínüleg ez is a dologhoz tartozik. Talán ezért lennének a rémálmaim, ha vele alszom?

2009. aug. 20. 01:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!