Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egyszerű migrénes fejfájás...

Egyszerű migrénes fejfájás válthat ki hányingert?

Figyelt kérdés
Időnként fejfájós vagyok,eddig 2X hányásig is fajult.Először 12 éves koromban történt,másodszor tegnap,30 évesen.Furcsának tartom hogy a közbeeső években hányásig nem fajult-miközben fejfájások előfordultak közben is.

2012. nov. 25. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Vérnyomásodat kellene gyakran ellenőrizni.
2012. nov. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam is előfordult párszor sajnos :( de szerencsére csak nagyon ritkán jutok el odáig, pedig gyakran fáj a fejem.
2012. nov. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A vérnyomásom 130-135/ valamennyi szokott lenni mostanában,félévente egyszer mérték meg kb.Végül is cak 30 éves vagyok,izom is van rajtam de 10-15 kg felesleg is az igaz.Gyerekkoromban nagyon alacsony volt 90-110/ valamennyi.Az is lehet hogy valami vírus okozta,igaz lázas nem vagyok.
2012. nov. 25. 18:07
 4/4 anonim válasza:

Én elég fejfájós vagyok, sajnos többször van migrénem is. A kettőt (sima fejfájás vs migrén) onnan is tudom megkülönböztetni, hogy ez utóbbinál mindig eljutok a rókáig is. Mint tegnap is, lehet, hogy valami front volt?

Egy ismerősöm migrénesebb, mint én, szed rá gyógyszert is, de az csak akkor használ, ha időben beveszi. Ha nem, akkor már nem segít, és szinte mindig hány is. Ráadásul nem tudja abbahagyni, így olyankor hívni kell hozzá a dokit, hogy szurit adjon. Szóval én még egész szerencsés vagyok, de azért holnap elmegyek a dokihoz egy beutalóért a fejfájásambulanciára, mert már nagyon unom a dolgot.

Szóval a kérdésedre válaszolva sajnos igen, válthat ki hányinegrt/hányást a migrén.

2012. nov. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!