Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha egy ujj törés után összefor...

Diagnostician kérdése:

Ha egy ujj törés után összeforr, akkor lehetséges, hogy ugyan olyan jó legyen?

Figyelt kérdés
úgy értem, ha a mutatóujjam eltörik majd 6 hét gipsz, utána ugyan olyan jól be tudom hajlítani, mint előtte?
2012. nov. 25. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
persze, de csak szépen sorjában. leveszik a gipszet, majd jön a rehabilitáció. finomat tornáztatod, mozgatod, nem megerőlteted. pár hét és ok lesz
2012. nov. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

3 hete levettem a gipszet az ujjamról mert letelt a 6 hét... és még mindig borzasztóan nyilal amikor picit megpróbálom behajlítani, és ha tűröm a borzasztó fájdalmat, akkor sem tudom rendesen behajlítani. az a gyanúm, hogy rosszul forrt össze, ezért holnap vissza megyek a sebészetre.. szerintetek kiírnak műtétre?!...

Mit gondoltok? :(

2012. nov. 25. 18:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos. Sőt, bizonyos mértékű funkciócsökkenést az orvosok még elfogadhatónak is tartanak.
2012. nov. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Írd már meg, mit mondott az orvos, én is kíváncsi vagyok rá!


Nekem tavasszal volt eltörve a gyűrűsujjam és ma sem hajlik be. Érdekelne, hogy műtétet javasolnak-e ilyen esetekben. Vagy törődjek bele, hogy ilyen marad.

2012. nov. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
azt mondta, hogy langyos vízben tornáztassam -.-.. meg sem vizsgálta... AZ MI AZ MÁR?!?!?!?
2012. nov. 26. 17:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ezért nem megyek vissza vele én az orvoshoz. Jártam gyógytornára (ne tudd meg, milyen volt), aztán víz alatti ultrahangra, tornáztattam, kentem mindenfélével, semmi eredmény. Ugyanúgy nem tudom behajlítani. Ilyen marad és kész, el kell fogadni :(
2012. nov. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
menj és töresd el! én is azt fogom ha 2 hónapon belül nem tudom teljesen behajlítani!
2012. nov. 26. 19:31
 8/9 A kérdező kommentje:
egyébként jó ez a rehabilitáció, mert már nagyon sokat javul, már csak 1-2mm kell hogy be tudjam teljesen hajlítani, epdig még csak 3 napja vagyok rehabilitáción! :)
2012. nov. 29. 20:12
 9/9 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy a tied szépen gyógyul!


Az enyémet megette a fene, ez nem lesz jobb, csak ha megműttetném, de ehhez mostanában semmi kedvem, megint gipsz, ááá, inkább marad így :(

2012. nov. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!