Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Edzés után rosszul vagyok. A...

Edzés után rosszul vagyok. A vérnyomásom leesik, a szokottnál jobban. Mit tehetnék? Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Edzés után a vérnyomásom csak 95/61, a pulzusom 93 volt! Elméletileg nem feljebb kéne mennie a vérnyomsának? Amúgy is alacsony átlagban 98/63. Kissé vérszegény vagyok és pajzsmirigy alulműködésem van, de az is csak minimálisan. Edzés után elkezdtem szédülni és rosszul lettem, nem először. Mitől lehet ez? A folyadékbevitelre ügyelek.

21 éves nő vagyok.



2012. nov. 24. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
A pulzusod amúgy ilyen sok vagy csak terhelés után?
2012. nov. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
edzés előtt-után mit ettél-ittál? milyen edzés volt? sok dolog van ami okozhatta, tedd fel a kérdést a sport-mozgásba is, ott sztem tudnak neked válaszolni :)
2012. nov. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi! :) Jó 5let, megpróbálom ott is.

A pulzusom általában 60-80 körül szokott lenni,általában 60anas tartományban. Labdás edzés volt, normálisan étkeztem, levest és főzeléket ettem előtte, de nem közvetlen előtte. Ezt akkor mértem,mikor hazaértem edzésről. Ez az edzés vége után 15 perccel volt, de még hazasétáltam és lépcsőztem.

2012. nov. 24. 19:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!