Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti elítélitek azokat akiknek...

Ti elítélitek azokat akiknek van valami betegsége?

Figyelt kérdés
Cukorbeteg vagyok. Nagyon rossz ez nekem, főleg azért mert néha bántanak is miatta. Félek, hogy soha senki nem fog szeretni egy ilyen embert, aki beteg, pedig teljes életet élek, úgy mint más ember. 14/lány
2012. nov. 22. 16:07
 1/6 shoona:D ***** válasza:

Ne félj emiatt,a legtöbb ember teljesen normálisan kezeli az ilyen dolgot

mellesleg manapság már nagyon ritka az egészséges ember,szinte mindenkinek van vmi kisebb-nagyobb baja

aki meg bánt azzal nem kell foglalkozni,mert nem éri meg!!

(amúgy nekem van cukorbeteg barátnőm és nagyon szeretem ennek ellenére is) fel a fejjel ! :)

2012. nov. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Normális ember nem ítéli el azt, aki beteg, persze ebben a korban sokat gonoszkodnak az osztálytársak mindenkivel akin van mit kezdeni,ez a korral jár, hidd el attól még biztosan sokan szeretnek és fognak is. Amúgy nagyon sok cukorbeteg ember van, nem vagy egyedül, a kajlákkal meg ne foglalkozz. :-)
2012. nov. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem. Persze nekem is van betegségem (hirsutismus) így tudom, milyen "másnak" lennei, de engem mindenki kiközösít miatta. Már felnőtt vagyok, de egy barátom nem volt még az életben, akivel legalább néhanapján beszélhettem volna. Valakinek ez a sors jut.
2012. nov. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

A legjobb barátnőm 1.-s kora óta cukorbeteg.

Először őt is mindig piszkálták érte ,de már értik ,hogy milyen lehet.Amúgy miért kéne elítélni pl. egy cukorbeteget?Hiszen nem tehet róla.Lehet ,hogy örökölte.És anélkül is elég rossz neki.Normális ember ilyet nem tesz.

Nyugodj meg ,hiszen te sem vagy kevesebb mint mások ,sőt egy ilyen betegséggel kitartóan együtt élni igazán becsülendő ,és figyelemre méltó dolog.Az a rengeteg szúrás (főleg annak aki nem pumpás), a cukormérések,rosszullétek, és az a tudat ,hogy nem biztos ,hogy mindenki megérti a dolgot.Hát nem könnyű... (14/l)

2012. nov. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dehogy ítélem, értelmes emberek nem csinálnak ilyet. Van nekem is cukorbeteg barátnőm, sose bántották miatta, ugyanolyan jó osztálytárs/barát/társ/anya stb. tud lenni, mint bárki más, csak nem működik a hasnyálmirigye.
2012. nov. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat! :)
2012. nov. 23. 20:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!