Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Eltört a kezem?

Eltört a kezem?

Figyelt kérdés
Hétfőn tesin röplabdáztunk.Valamilyen felső ütés volt és a az óra vége felé kezdett fájni a jobb kezem kb. 3-szor.Fájt egy kicsit,de el is múlt.Tegnap délután interneteztem és szúró fájdalmat éreztem a jobb kezembe.Vizes borogatás volt(még most is) a kezemen.Annyira nem bírom mozgatni,mert fáj.Ha megnyomom a kezemet akkor fáj.Nincs bedagadva.Zúzódás vagy eltört a kezem?
2012. nov. 21. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
A törés során mindig megdagad a kérdéses testrész. Még repedés esetén is.
2012. nov. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

egyik sem csak megerőltetted...

töréskor rögtön képtelen lettél volna a mozgatására ráadásul az nem csak fájdogál, zúzódáskor pedig dagadt lila....

2012. nov. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 altec lansing válasza:
Nekem volt zúzódva bordám először csak fájt utánna rá 2 nappal belilult ha nincs belilulva stb akkor csak szimplán megeröltetted!
2014. márc. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!