Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért baj, ha a Rhinospray...

Miért baj, ha a Rhinospray Plus orrcseppet hónapok óta használom?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy allergia miatt kezdtem használni. Az allergia elmúlt, viszont a spray nélkül egyáltalán nem kapok levegőt, beszűkül az orrnyálkahártyám. Vettem sós spray-t, teszem hozzá, teljesen feleslegesen, nem ér semmit. Mi baj lehet, ha sokáig (mindig) használom az előzőt?

Köszönöm a válaszokat.



2012. nov. 18. 07:17
 1/4 anonim ***** válasza:
egyrészt az, hogy teljesen függő lesz tőle az orrod. Jártam így, azt hittem hogy az orrommal van baj, de csak kétszer kellett másik orrspray-t használnom, és nem dugult vissza. Másrészt az állandó orrcseppezés roncsolja a nyálkahártyát, egy idő után rontja a szaglást, stb... Le lehet szoktatni róla az orrot, csak pár napot végig kell böjtölni, és vagy valami mást használni (azt is csak amikor már nagyon muszáj), vagy gőzölni, öblögetni. Bár nagyon nem segít az sem az első napon, de aztán javul a helyzet
2012. nov. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért gáz, mert olyan elven alapul a működése, hogy szűkíti az ereket. És ha hosszú ideig használod elhalhat a nyálkahártya az orrodban az elégtelen vérellátás miatt. Olvasd el a tájékoztatóját...ott említik...
2012. nov. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Próbáltam csökkenteni, annyira sikerült, hogy csak elalvás előtt használom, mert akkor nincs alvás. Próbáltam, ahogy írtam is a sós orrspray-t, de az semmi. Talán még rosszabb is.

Lehet, hogy megpróbálom este is elhagyni, viszont nem szívesen :(

2012. nov. 18. 14:06
 4/4 A kérdező kommentje:

Leszoktam róla :))))))

2 éjszaka elég gáz volt, de ma már tökéletes! Köszi a válaszokat!

De örülök...

2012. nov. 22. 10:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!