Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fog. Gátló tabletta hányadik...

Pokolsrac kérdése:

Fog. Gátló tabletta hányadik szeme véd már teljesen?

Figyelt kérdés

A barátnőm 17 éves és úgy öntöttünk h tablettát fog szedni.Nem tudok sok dolgot erről ezért jó lenne ha tudnátok mondani valamit esetleg saját tapasztalatok.A legfontosabb az lenne h mikortol véd már teljesen és van-e mellékhatása és ha van akkor mik.

15/f



2012. nov. 18. 00:35
 1/7 anonim ***** válasza:
A hetedik napig kell màs fogamzásgàtlót is használni. De mivel az elején a menstruàció első napjàn kell elkezdeni szedni, ezek nagyrészt vérzéses napok lesznek, szóval amúgy se szexelnél. Èn csak jó mellékhatàsokat tapasztaltam (10éve szedem), pl. nem görcsölök menstruàciókor és nem vèrzek annyira. Negatívuma lehet, hogy az első, màsodik hónapban lehet köztivérzésed, meg akkor, ha elfelejtesz bevenni egy tablettàt. De csak kicsit vérzel olyankor.
2012. nov. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi.nem hiszem h nekem lesznek közti vérzéseim mert fiu vagyok.XD Amúgy ha később szeretne gyereket van rá kihatással a tabi??
2012. nov. 18. 11:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja bocs, àltalánosságban írtam, aztán jöttem rá, hogy félreérthető. xDD Ha valaki évekig szedi és abbahagyja, eltarthat pár hónapig mire visszatér a megtermékenyülőképesség, személyfüggő. Mondjuk a legtöbb párnál amúgy is eltart pár hónapig, mire összejön a baba.
2012. nov. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem.köszi szepen.meg annyi lenne h tudsz valamilyen tabit Ajánlani ?? Nem szeretnék semmit a véletlenre bízni
2012. nov. 19. 01:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Fiataloknak olyat szoktak felírni, amiben 0,075 mg gestodene és 0, 02 mg ethinylestradiolum(ösztrogén) van. Ez a minimális hormontartalmú. A Sensonette 20 a legolcsóbb azt hiszem, ugyanez még a Lindynette 20, Meliane, Harmonet. Ezek között csak az ár a különbség, mert más gyártja őket, de belül ugyanaz. A legtöbbnek van olyan változata is, amiben 0,03 ethinylestradiolum van, ha pl. problémás a bőre, akkor választhatják ezt. Néha valaki libidócsökkenést tapasztalhat bármelyiktől, olyankor ki kell próbálni egy másik hatóanyag összetételt. De elsőre ilyet fognak felírni neki tutira.
2012. nov. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Es ezek mennyibe kerülnek??
2012. nov. 25. 11:38
 7/7 anonim ***** válasza:
A sensonette kb 2000 egy hónapra, a lindynette kb 2500, a többit nem tudom, google-n megtalálod a pontos árukat. :) Lehet mindből 1 hónapos (1*21 szem), meg 3 hónapos kiszerelést venni.(3*21szem)
2012. nov. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!