Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS! Torkok fájásra mit...

SOS! Torkok fájásra mit ajánlotok házilag a mézen kívűl?

Figyelt kérdés
Esetleg a legjobb gyógyszer ami bevált?? Köszi
2012. nov. 10. 18:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Férjemnek nagyon fája torka na meg takis is :( a héten benyomott már egy doboz coldrex italport de ezek szerint nem ért sokat!!
2012. nov. 10. 18:18
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem legutóbb mikor vírusos megbetegedésem volt, akkor a Coldrex tabletta vált be. De a Tantum verde spray is szokott használni.

De ha ezek nem segítenek a férjednek, lehet hogy orvoshoz kéne mennie, aki írna fel gyulladáscsökkentőt, de az is lehet, hogy nem vírusos betegsége van és azért nem múlik, hanem bakteriális, akkor meg kell az antibiotikum.

2012. nov. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az aszpirin + C a legjobb, borzalmas íze van, de tényleg jó.
2012. nov. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi :). Igen én is mondtam neki ha nem múlik akkor hétfőn doki és antibiotikum..Furcsa szitu mert sosem szokott beteg lenni de tényleg!!
2012. nov. 10. 18:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Reszelt fokhagyma egy kanál mézzel elkeverve, szép lassan eszegetve. Vagy fokhagymás pirítós mézzel.
2012. nov. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kamillateás gőzölés. Negró cukorka. Ezek legalább olcsók, és biztos nem ártanak.
2012. nov. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Esetleg elmehetne orvoshoz ahelyett, hogy a sok kretén tanácsára hallgatna. De ez nyilván nem jutott magatoktól eszetekbe, mert túl bonyolult megoldás.
2012. nov. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!