Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet-e hasi műtét után...

Lehet-e hasi műtét után Hasplasztikát csináltatni? Milyen megoldása lenne?

Figyelt kérdés
Kiegészíteném: epeműtét 25 cm vágással, túlsúlyosan 2 gyerek után, "csüngő" has effektussal, ami egészségügyi problémát okoz, a ruha méretem jelenleg 48-as, ha ez megoldódna, a 44.-es is jó lenne(csak, hogy viszonyítani tudjatok). Fogyni nem tudok, több ok miatt. Olyan tanácsot nem szeretnék, hogy " fogyjál le" ebbe nem megyek bele, megoldást szeretnék, nem kritikát.Elfogadtam magam és szeretem így magam, egyedüli probléma a hasam.
2012. nov. 8. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Egészen biztosan lehet. Plasztikai sebészt kellene keresned vele. Arra viszont készülj, hogy mélyen a zsebedbe kell nyúlnod. Az OEP nem támogatja az ilyeneket. Azt be nem eteted velük, hogy a csüngő hasad egészségügyi problémát okoz.
2012. nov. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nekem teljesen leszakadt a hasam,szétszakadtak az izmaim és iszonyatosan lógott a hasam,amikor az élet összehozott egy dokival aki megcsinálta nekem tb-re(nem kellett papír,és nem az volt az első szava hogy milyen kövér vagyxok!)2 hónapja volt a műtétem(100e-et adtam a dokinak)és az 52-es gatyáimat 46-osra cseréltem le!teljesen megváltozott az életem!ha gondolod írj egy privit és megírom a számát
2012. nov. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!