Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Epekőre szedett már valaki...

Epekőre szedett már valaki kőtörőfű kapszulát? Segített valamit?

Figyelt kérdés

2012. nov. 8. 15:59
 1/3 anonim válasza:
Én 4 dobozzal szedtem be és a panaszaim kb. 90-95 %-a elmúlt. Utána pár hónappal a Máriatövisolajat szedtem még (májregeneráló, epehajtó...), ami szintén nagyon jó hatású volt. A bioboltostól, aki ajánlotta azt hallottam, hogy már sok embernek segített, mivel az izomzatot ellazítja, állítólag a köveket elporlasztja, felpuhítja és így azok kiürülhetnek. Nem tudom, mi az igazság, de az biztos, hogy én sokkal jobban lettem a szedése után.
2012. nov. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! De neked köveid is voltak vagy csak epehólyag gyulladásod? Én most fejezem be az első doboz szedését, sajnos még semmi eredményt nem érzek. Akkor úgy látom be kell még szereznem párat.
2012. nov. 19. 14:23
 3/3 A kérdező kommentje:
Még az elfelejtettem megkérdezni, hogy naponta mennyit szedtél be a kőtörőfű kapszulából?
2012. nov. 19. 14:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!