Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aranyér, vagy mi lehet? Ugye...

Nempublikus kérdése:

Aranyér, vagy mi lehet? Ugye nem rák, vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
Már kiskorom óta nagyon kemény, és vastag székletem van.Pl. ha megiszok egy pohár tejet melegen,rá valamilyen lekvár,meg víz, nekem semmi bajom tőle,anya 2 perc múlva rohanna a WC-re... Néha váladékozik (nyálkás),és már 2x is volt véres székletem. Anya sebészeti ambulanciára akar vinni,de nem tudom,hogy az ilyet egyáltalán ott nézik? Mert ő biztos benne,hogy aranyér,de szerintem nem,mert én megnéztem magamnak, és semmi puklit nem éreztem...
2012. nov. 3. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Az aranyér nem mindig látszik kívűlről. Van belső aranyér is. A tünetek pedig arra utalnak. Menjetek orvoshoz!
2012. nov. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ha belül van,akkor nagyon bent? mert belül is megtapogattam (apa ápoló,természetesen steril gumikesztyűvel) de belül sem éreztem semmit...
2012. nov. 3. 20:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, az aranyérrel az általános sebészeten foglalkoznak.Ha a belső aranyeres csomókat , kívülről nem érzed. Ez egy vénás hálózat az anus gyűrű fölött a végbélben. Hallgass anyukádra.
2012. nov. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmi gond a biztonsag kedveert nezessetek meg de nem hinnem hogy drasztikusabb behatast csinalna a doki. igyal kamilla teat az puhitja a szekletet. nekem is volt mar ilyen es azota is kutya bajom. nem kell mindjart a legroszabbra gondolni.
2012. nov. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsokat :) kicsit megnyugodtam :)
2012. nov. 3. 20:30
 6/8 anonim ***** válasza:

3-s vagyok

A szűzteát próbáltad már. Nekem az egyik kolléganőm nagyon megvan elégedve vele

2012. nov. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy aranyér, ha kemény a székleted, akkor lehet repedés is, de akár polip is.

Mindenképpen érdemes orvossal megnézetni, a véres székletet mindig komolyan kell venni.

2012. nov. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fogadj szót Anyukádnak!
2012. nov. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!