Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Menstruacio ideje alatt lehet...

Menstruacio ideje alatt lehet masztizni? Es ettol lehet erosebb vagy gyengebb a verzesem?

Figyelt kérdés

2012. okt. 21. 14:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
11%

lehet, de nem túl gusztusos, plusz, ilyenkor nagyobb az esély a fertőzésre, szóval én kihagynám

esetleg zuhany alatt, de ne dugdoss be semmit

2012. okt. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
15%
A nevedben a 98 a szül.évedet jelenti?
2012. okt. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1\2: Nem eszembe sem jutott semmit be dugdosni! Csak csiklo izgatasra gondoltam! es ettol esetleg lehet gyengebb vagy erosebb a verzesem??


2\2: Azt jelenti h januarban leszek 15! De nem kerek abbol h milyen fiatal vagyok meg meg nem kellene! Csak erre szerettem volna valaszt kapni!( ezt nem rossz szandekbol irtam, es nem akartam bunko lenni) :)

2012. okt. 21. 15:07
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Ha tiszta kézzel nyúlsz a puncidhoz, akkor nyugodtan maszturbálhatsz, bár mindig tiszta kézzel szabad, nem csak menstruáció alatt. :)
2012. okt. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Koszonom! De akkor ezt mar tudom! Legyen szives valaki meg mondani hogy ettol lehet e erosebb vagy gyengebb! Kerlek! Koszi! :)a helyes irasi hibakert bocsi
2012. okt. 21. 15:32
 6/15 anonim ***** válasza:
39%
Ezt mi nem tudhatjuk mindenki teste más. De én hanyagolnám, legalább az első pár napon.
2012. okt. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
es hogyan tudnam meg roviditeni a menzeszem? mert nagyon hosszu van hogy 8 9 vagy akar 10 napos is lehet :(
2012. okt. 21. 16:03
 8/15 anonim ***** válasza:
80%

nézd, az elején, akkor még jól is eshet.

nekem pl. iszonyat magas a libidóm menstruáció idején, és nagyon görcsölök - szóval muszáj valamit tenni. na és az orgazmus ellazít, kicsit oldja a fájdalmat, jobban érzem magam. és utána a vérzés is folyamatosabb, gyorsabban lezajlik.

de azért jó ha tudod, hogy mindenkinek a teste másképp reagál, lehet, hogy más jó neked, mint nekem. :D

mindenesetre a kellős közepén már ne támadd le magad, max. a tus alatt, úgy oké.

2012. okt. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
huh! koszonom szepen a valaszokat! most meg nyugodtam h nem lehet semmi komoly! de elottem szolo ez azt jelenti h ha esetleg olyan a testem vagy is ugy reagal akko hamarabb vege lehet a menzesznek? |Helyes irasert bocs
2012. okt. 22. 08:36
 10/15 anonim ***** válasza:
72%

akár.

arra gondolok, hogy sokszor hangulat, közérzet is nagyban befolyásolja, meddig tart, milyen erős, kellemetlen-e vagy észrevétlen az egész.

ha nem stresszelsz miatta, előfordulhat, hogy hamarabb megszabadulsz tőle. :) egyébként tudatosan nem tudod befolyásolni, nincsenek rá konkrét praktikák. a lényeg, hogy lazíts, légy nyugodt, kiegyensúlyozott, akkor az is az lesz, az egész tested az lesz. :)

2012. okt. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!