Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki már sikeresen leküzdött...

Aki már sikeresen leküzdött allergiát, milyen allergia volt és hogy csinálta?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, van rá lehetőség, hogy végleg megszabaduljunk allergiától. Érdekelnének sikersztorik, akkor is, ha nincs sok.
2009. aug. 7. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Házipor allergiám volt 17 éves koromban. Kb. két évig rendszeresen szedtem a Zyrtec-et, aztán már csak takarításkor, aztán végleg elhagytam. Most 27 éves vagyok. Nekem nem kellett semmi extra kezelésre, orvosra költenem hálistennek.
2009. aug. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Poratka allergiám volt egy olyan 4-5 éve. Kb 3 évig szedtem claritint + pulmicortot. Kb másfél éve nem szedem. De mindig nálam van. Idegen helyen néha rámjön a köhögés, akkor beveszem.
2009. aug. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És ti hova jártok-jártatok ezzel? Mert nekem egy dilis orvos a MÁV-kórházban az állítólagos por allergiámra azt mondta, hogy ne takarítsak...
2009. aug. 8. 01:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindenféle allergiám van ami csak létezik, claritint szedek meg hasonló fokú más tabit ha már nagyon nem bírom az augusztusi rohamokat, de igazából nem segít csak enyhíti a tüneteket, úgy hogy letompítja a reakciót, igy kicsit nyomott vagyok tőle, és persze mindegyik gyógyszertől.. (szerintem az allergia nem gyógyszertől tűnik el, hanem ha megszűnik a konfliktus ami okozza, lsd: www.ujmedicina.hu) Amikor volt Life Pak viatminra pénzem akkor annyira erős volt az immunrendszerem hogy szinte alig tüsszentettem, tabi sem kellett. Az volt az igazi nyár :)
2009. aug. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Nekem is azt mondta anno az orvos, hogy ne takarítsak, meg a falvédőt és a plüssállatkáimat hajítsam ki a szobából, ugyanúgy száműzzem a pokrócomat és a tollpárnámat. Na ezek közül a tollpárnától szabadultam meg teljesen. A plüssöket, falvédőt, pokrócot viszonylag sűrűn mosom. Takarítani sajnos akkor is muszáj. De én úgy csináltam, hogy takarítás előtt vettem be a gyógyszert, és ha végeztem, akkor gyorsan lefürödtem és hajat mostam. Ajánlották még nekem azt a fehér por ellen védő maszkot is, de sose próbáltam.
2009. aug. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem nincsenek állandó tüneteim, csak időszakosan, száraz illetve szmogos időben.
2009. aug. 8. 11:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!