Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek vissza lehet még...

Szerintetek vissza lehet még szerezni?

Figyelt kérdés
Most nézegettem a volt iskolám weblapját mert kíváncsi voltam rá hogy milyen lett. És az iskola orvos részre kerültem. És akkor izgatottá váltam. Úgy döntöttem hogy felhívom őket. Talán mikor 6.-os voltam akkor volt oltásom amit az iskolában kaptam. És hát oda kellett adnom a kis könyvet nekik. Nem is kaptam vissza. Igaz rég volt nagyon de kíváncsi lennék rá hogy mit mondanának. Szerintetek vissza lehet azt még szerezni? Annyira izgat hogy hova veszhetett. Ha csak ki nem dobták vagy égették el akkor valahol meg kell annak lenije.
2012. okt. 18. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Az iskolában nem tárolnak oltási lapokat.Lehet,hogy ott kaptad meg,de biztos,hogy a gyermekorvos tette be a kartonodba.Amikor háziorvost választottál,ezt a kartont vitték át oda.Ezeket nem kérheted el,esetleg másolatot kérhetsz róla.
2012. okt. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oltási könyvet. Amit az ember születéstől kezdve kap és mindig a szülőnél van.
2012. okt. 18. 23:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!