Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történik velem?

Mi történik velem?

Figyelt kérdés
Elég érdekes kérdésem lenne... Előfordul velem, hogy lefekszek aludni, de aztán hajnalban felkelek, és próbálok visszaaludni. Többször felkelek és újra próbálok aludni, de mikor végleg felkelek, akkor fáj a hasam, az oldalam. Elég hülyén hangzik ez az egész, de olyan, mintha túlaludnám magam vagy túlnyújtózkodnám magam. Mi lehet ez?
2012. okt. 6. 07:47
 1/4 anonim válasza:
konkrétan nem tudom, mi lehet a bajod, de szerintem mindenféleképpen menj el orvoshoz. nehogy romoljon a helyzet. :)
2012. okt. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A szervezted próbál figyelmeztetni valamire ezekkel a hjnali ébredésekkel. Én egy időben pontban éjfélkor ébredtem fel minden éjjel, tudom milyem rossz ez :/
2012. okt. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Hát van benne valami, nem egyszerű az életem mostanában...
2012. okt. 6. 10:55
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma is így keltem, úgy fáj az oldalam, hogy még mindig fekszek az ágyban, alig bírok menni...
2012. okt. 6. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!