Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Néha miért gyorsul be a...

Selender kérdése:

Néha miért gyorsul be a szívverésem ok nélkül?

Figyelt kérdés
Olyan 3-4 hónap alatt kétszer elő szokott fordulni, hogy fél-1 percig felgyorsul a szívverésem. Teljesen ok nélkül, mert nem futok, nem izgulok, tehát csak ülök egy helyben. Ilyenkor eléggé érzem, hogy dobog a szívem, és köhögnöm is kell tőle. Mitől van ez?

2012. okt. 4. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz. Nekem is volt ilyen, pár havonta előfordult aztán pár perc után elmúlt. Most utoljára kórházba kerültem mert 1 órán keresztül 170 vmennyi volt a pulzusom. Valami szívritmuszavar. Jó ha fiatal korban észreveszik mert később komoly gondok lehetnek belőle. Úgyhogy szerintem menj orvoshoz :)
2012. okt. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is van,hogy például:tv-zek és csak úgy ok nélkül el kezd gyorsabban verni a szívem.Ilyenkor kicsit fulladok is.Nem voltam vele még orvosnál,mert ez nem állandó jellegű.
2012. okt. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ha rendellenes összeköttetés van a pitvarok és kamra között, azt érdemes kideríttetni, egy egyszerű ekg is segít erre fényt deríteni, bár az ekg értelmezését nem bíznám rá akármelyik háziorvosra, inkább kardiológusra érdemes.

2012. okt. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem egy egyszerű ekg, az csak szerencsés esetben mutatja ki, ha épp roham közben csinálják. A 24 órás ekg monitorozás az, ami kideríti.
2012. okt. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!