Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pajzsmirigy betegség, szenved...

Pajzsmirigy betegség, szenved még itt valaki tőle?

Figyelt kérdés

18 éves korom óta pajzsmirigy beteg vagyok. 21 évesen megműtöttek vele,két oldalát lefaragták....majd műtét után híztam 2 hónap alatt 30kg....Azóta se jók az eredményeim.Nem nagyon fogyok pedig sokat mozgok,keveset eszek...

De ez lenne a legkisebb baj ami az őrületbe kerget az az állandó izzadás.Most már mindenki kiskabátba jár én meg reggel a 12 fokba pólóba is majd megsülök az óvoda felé,mire haza érek totál víz vagyok a ruhámból csavarni lehet...Hiába mondtam a dokinak az utolsó kontrólnál azt mondta mindenki izzad....de én már nem bírom 27 éves vagyok 2 kisgyereke van bárhova megyek izzadt vagyok,hiába fürödtem meg előtte,úgy nézek ki mint egy igénytelen....Ez miatt már nagyon sehova se megyek,csak a bolt ,ovi és haza....közösséget kerülöm...Mit lehetne tenni???Van megoldás???


2012. okt. 2. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:
másik orvos
2012. okt. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
sajnos a közelünkbe kettő orvos van.....probáljam meg a másik dokit ö is ott rendel csak másik napokon...
2012. okt. 2. 08:53
 3/7 anonim válasza:
Szerintem is másik orvos a megoldás, hiszen ha nem érzed jól magad a bőrődben annak a gyerköcök is kárát látját...Tudod:egyszer élünk és nem mindegy hogy teszed azt...
2012. okt. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem az egészséged érdekében keress egy másik orvost, egy nagyobb városban biztosan több orvos közül is választhatsz.
2012. okt. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tolna megyébe lakom Szekszárdra a megye székhelyünk így oda járok dokihoz de a rendelésen összesen 2 doki van.Magán dokira nincs pénzem.

Pécsen műtöttek de hasonló okok miatt váltottam orvost.Műtét után pár hónap alatt 30 kg híztam én a doki nem foglalkozott vele azt mondta ne zabáljak,hormon pótlást későn kezdte el fél évre rá.A műtét után a kapcsokat 2 napra kiszedte mert kellett az ágyam és haza engedett az akkor 14 hónapos gyerekemhez....

2012. okt. 3. 08:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát nekem is hasonlók a gondjaim, szinte 100%-ig biztos vagyok benne, hogy nekem is gond van a pajzsmiriggyel.

Izzadás, fáradtság, nem tudok fogyni, stb...

Egyszer voltam kivizsgáláson és nem találtak semmit. 16-án megyek újra, kíváncsi leszek rá. A dokik sz@rnak a panaszaimra, "fantasztikus" :(((

2012. okt. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
remélem neked sikerül valamit rendezni vele.én majd decemberbe megyek controlra. háziorvosommal ma beszéltem erről(belgyógyász is).ő szerinte az eredményeim szerint nem szabadna ennyire izzadnom ez miatt.Ha a vérvétel rendben lesz tovább küld mert ez nem lehet ettől,ő szerinte.Kérdezte a nőgyógyászati dolgot is,de elvileg minden okés ott is.de majd novemberbe kell oda mennem...
2012. okt. 8. 10:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!