Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a kezemen a seb olyan...

Ha a kezemen a seb olyan fehér maradt, az nem fog elmúlni igaz?

Figyelt kérdés
szóval szereztem egy vágást a kezemre :S , és fehér csíkban ott maradt.Elmúlik az? már régebbóta ugyanolyan
2009. aug. 4. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy pár hónap vagy év alatt elmúlik. De ha nagyon mély volt a vágás, akkor sajnos ottmarad...
2009. aug. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hm.hát nem tudom :S vérzett.nem tudom mennyire mély
2009. aug. 4. 10:59
 3/7 anonim ***** válasza:

mármint miután begyógyult akkor maradt fehér? hacsak vmi karc volt, akkoraz elfog tűnni. azok nemtűnnek el, amik baromi mélyek, ésmár varrni kéne őket inkább.

sztem a tied elfog tűnni.

2009. aug. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát nem tudom,már egy ideje rajtam van :S és látható helyen
2009. aug. 4. 12:33
 5/7 anonim ***** válasza:

első vagyok:

nekem volt kicsit csúnyább sebhelyem (siettem és egy noname borotvával kicsit "megnyúztam" magam, a bokám felett kb 5 centi hosszú és ujjnyi széles lett a seb, dőlt belőle a vér, a hámrétegemnek szinte teljesen annyi volt, vagyis nem egyszerű vágás volt, hanem lehántottam a bőrömet :/)

2 évig fehér volt és nem volt egyenes a felszíne sem. mostanra elmúlt szinte teljesen, annyi látszik közelről, hogy ott egy kis helyen (feleakkora, mint az erdeti seb volt) mintha fél mm-t beesne a bőrőm és nem lenne alatta valami,ami máshol vott van, de nem fehér és teljesen sima.


Vagyis még a kicsit durvább sebeknek is van esélyük eltűnni idővel, vagy legalábbisannyira elhalványulni, hogy nehezen lehessen észrevenni...

21/L

2009. aug. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

na akkor mindne bizonnyal az enyém is elfog.mert annyira durva azért nem volt :]

köszönöm

és nem lehetett valami kellemes érzés :S

2009. aug. 4. 13:40
 7/7 anonim ***** válasza:
a svédcseppet próbáld ki. csodákra képes.
2009. aug. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!