Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért kell úgy beszélni a...

Miért kell úgy beszélni a betegekkel, mint egy darab ronggyal?

Figyelt kérdés

Sajnos most nincs pénzem arra, hogy magánfogorvoshoz forduljak, így felhívtam a körzeti fogorvost. Az a lényeg, hogy előjegyzésre dolgozik, és miután megemlítettem, hogy időpontot szeretnék kérni, le lettem szólva, hogy "hogy képzeli maga, hogy ilyenkor hív minket, mi ilyenkor dolgozunk!" És lecsapta a telefont.

Egyébként itt két orvos dolgozik, az egyik egy sarlatán (most nem fejtem ki bővebben, de már tapasztaltam), így hozzá nem megyek el még egyszer. Maradt ő. Na de ha nem tudok időpontot kérni, mit csináljak... megpróbálom holnap is, hátha akkor jobb kedvben lesznek..:)


2012. okt. 1. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg rossz napja volt, de ha nem akkor kéred az időpontot, amikor rendel, akkor rendelés után meg lehet azt válaszolta volna, hogy miért most kéri, nincs is rendelési idő.

Nálunk ez úgy működik, hogy a fogorvos dolgozik, az asszisztense pedig intézi az időpontokat, amikor pedig nem ér rá, mert éppen segít valamit az orvosnak, akkor meg nem veszi a telefont.

2012. okt. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
44%
a stílusod alapján inkább veled van a gond.
2012. okt. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Miért is? Én illedelmesen felhívtam, mondtam, hogy időpontot szeretnék kérni, és egy ilyen választ kaptam. A honlapon is azt írják hogy "időpontkérés személyesen, vagy telefonon a xxx-xxx telefonszámon, rendelési időben." Na, akkor mikor kéne telefonálnom?
2012. okt. 1. 18:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!