Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet? (többi lent)

Mitől lehet? (többi lent)

Figyelt kérdés

Elalvás után vagy az elalvás pillanatában egy olyan érzés fog el, hogy nem tudok mozdulni, maximum a szemem tudom ki-becsukni. Beszélni sem tudok, csak hümmögni.

Olyan, mintha kutatna az agyamban, vagy át akarná venni az irányítást. Küzdök ellene, de erősebb, és csak úgy "megy el", ha hümmögök.

Ez csak néhanap történik meg.

Stresszhelyzettel, fáradsággal, stb nem látok összefüggést. (megfigyeltem ezeket, hátha öszefüggés van)

Nem tudom mi lehet ez. Idegesít, mert nem tudom, mikor lesz legközelebb.


Valakinek valami ötlete, hogy mi ez?


Köszönöm!



2012. okt. 1. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott lenni, nekem még hozzá fejrángatózás is párosul így félálomban. És akkor rá kell vennem magam, hogy felébredjek, pl nyöszörgéssel (én is csak azt tudok) mert nagyon kellemetlen így elaludni. Azóta van ilyenem, mióta epilepsziás rohammal egyszer kórházba kerültem. Rohamom azóta sem volt, csak ilyesmik. Nem biztos, hogy van összefüggés, de valószínűleg az agyad tréfálkozik, mert a mozgató idegeket már blokkolta, de a tudatot még ébren van. Ezért is félálomban jelentkezik.


Holdfázissal nem figyeltél meg összefüggést? Nálam sokszor telihold táján jön elő.

2012. okt. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Erre (Hold) még nem gondoltam.

Megfigyelem.


Nálam nem volt epilepszia (még a gyanúja sem).

Igyekszem majd feljegyezni mikor, "miért" jött elő.

2012. okt. 1. 11:26

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!