Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért szédülök amikor számítóg...

Miért szédülök amikor számítógépes játékokkal játszok?

Figyelt kérdés
Néhány éve már egyáltalán nem játszok számítógépes játékokkal, mert fél óra játék után szédülök és hányingerem van. 17 éves fiú vagyok...
2009. aug. 3. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szemüvegre lenne szükséged.
2009. aug. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Esetleg rossz a szemed, de az is lehetséges, hogy hajlamos vagy az epilepsziára. Nem veszítesz a játékokkal semmit. Esetleg kivizsgáltathatnád magad.
2009. aug. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

tobb oka is lehet

lehet, hogy a monitorod van rosszul beállítva

a játék grafikája ratyi

a szemed rossz

2009. aug. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Velem régen előfordult, hogy szédültem mert a monitor beállítását 16 biten hagytam, 32 biten már ment minden rendesen. Próbáld ki, hátha...
2009. aug. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szemüveges vagyok. Eleinte CRT monitorom volt, most TFT, és ugyanúgy szédülök. Midnenféle játékokkal próbálkoztam már, midnenféle felbontáson...

Azon kívül h hajlamos lehetek az epilepsziára, mi lehet még az oka?

2009. aug. 3. 23:23
 6/7 anonim ***** válasza:
van aki egyáltalán nem játszhat.
2009. aug. 4. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, ugyan onnan ered mint a tengeri betegség. Lehet, hogy érzékeny vagy rá.
2009. aug. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!