Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit jelez a híg orrváladék?

Mit jelez a híg orrváladék?

Figyelt kérdés
Már közel két hete kínlódok egy makacs megfázással. A köhögés nem akar elmúlni, és néha eldugul az orrom. Épp feküdtem féloldalt, mikor éreztem, hogy folyik valami az orromból. Narancssárgás árnyalatú víz állagú folyadék volt. Korábban is folyt már, de az átlátszó színű volt. Ez mitől lehet? Nem ittam semmi olyan szinűt.
2012. szept. 23. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
A makacs híg orrváladékozás, nem múló száraz-inger köhögés, orrdugulás a pollen allergia tünetei.
2012. szept. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem mindig szárazat köhögök, van slejm is néha. Meg rekedtség. Az is lehet allergia? Van por- és poratka allergiám.
2012. szept. 23. 13:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, lehet váladékos is a köhögés, hiszen a légúti nyálkahártyák váladékot termelnek, hogy kiüríthessék a bekerült idegen anyagokat. a rekedtség akár a köhögéstől is lehet.

Szerintem holnap menj el a dokidhoz.

2012. szept. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenképp terveztem menni. Köszönöm a választ!
2012. szept. 23. 13:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!