Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Állandó torokfájás mitől...

Állandó torokfájás mitől lehet? Nem vagyok megfázva.

Figyelt kérdés

Már vagy egy hónapja állandóan fáj a torkom. Hol jobban, hol kevésbé, de fáj. Megfázva egyáltalán nem vagyok, nem voltam. Ez mitől lehet és mit lehetne vele tenni?


Reggel néha nyelni is alig tudok.



2012. szept. 21. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy ki van száradva a torkod és azért fáj? Nekem is fájni szokott a torkom, nehezen tudok nyelni reggel, ha nem ittam és ki van száradva a torkom. Esetleg szopogass cukrot ilyenkor.
2012. szept. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet az is amit az előző írt,bár ha 1 hónapja ez van akkor én az allergiát mondanám inkább.Mert nekem is volt már ilyen tünetem az allergia miatt tini koromban.Csúnyán köhögtem is.Vannak allergiára való gyógyszerek recept nélkül is lehet kapni(pl:Allegra)de,ha a gyógyszertárba biztos tudnak olcsóbbat is adni.
2012. szept. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most olvastam,hogy a claritin akut az nagyon jó allergiára és ott is írták,hogy fáj a torkuk,meg kapar.Allergia szezon van úgyhogy biztos az lesz!!!2.voltam.
2012. szept. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kipróbálom!
2012. szept. 21. 18:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért én a helyedben még elmennék a fül-orr-gégére is...
2012. szept. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!