Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Eros fejfajassal kuzd az...

Eros fejfajassal kuzd az egyik baratnom, ajulos es eros fejfajas gyotri, ill. ilyenkor bepanikol. Van otlet hogy mitol lehet?

Figyelt kérdés
A lanyt egy eve ismerem,csaladi hattere meg van,tarsastancol,de eros fejfajas gyotri kb fel eve.tobbszor esett ossze buszon,es otthon is.a haziorvosa a korhazat ajanlotta.mult heten oran lett rosszul,be mentek korhazba,vert vettek tole,es hnaptol be kell fekudnie.nagyon fel es en is feltem.lehet h agydaganata van??

2012. szept. 17. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Remélhetőleg nincs agydaganata! Annak egyéb tünetei is vannak: hányinger, hányás, a daganat helyének megfelelő kiesési tünetek (látászavarok, szédülés, reflex problémák, aszimmetriás tünetek).

Lehet csak pszichés, vagy migrénes.

Milyen osztályra szól a beutaló??

2012. szept. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A nyakgerince rendben van?
2012. szept. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Elvileg testileg minden rendben van vele,es pszihesen sincsen baja,legalabbis senki nem latta rajta

Sajnos nem tudom melyik osztalyra utaltak,de a pasim anyukaja a korhazban dolgozik megigerte h utana nezz hnap hogy hova utaltk es mit vegeznek el rajta

2012. szept. 17. 20:26
 4/6 anonim válasza:
Lehet, hogy csak nem eszik eleget?
2012. szept. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

vérsüllyedése van, legalábbis ezt állapították meg nála

utána kérdeztem ismerősöknél, biosz tanárnál, szerintük ez lehet más milyen betegség ill. csontvelő problémák miatt is

2012. szept. 20. 18:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Mármint magas a vörösvértest süllyedése? Az a szervezetet érintő gyulladásos folyamatoktól van.
2012. szept. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!