Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem izzadok a szaunában?

Miért nem izzadok a szaunában?

Figyelt kérdés

Mindenki totál kész van körülöttem, fél perc után már izzadnak, én meg 10 perc után sem érzek semmit, max a légzésem lesz nehezebb a meleg miatt.

Viszont a combon kb 7 perc után el szokott kezdeni égni. Akár ülök, akár állok, akár fekszem kinyújtott lábbal, mindig ugyanbban a csíkban ég (pontosabban szurkál) és utána sokáig piros foltos is. Mitől lehet ez?


2009. júl. 31. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Iszol eleget? Én akkor nem izzadtam, mikor nem ittam rendesen. Ha jó sokat iszol még a hajad is csutakos lesz. :) Akár közben is igyál, én szoktam bevinni.
2009. júl. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon sokat iszom, 2 litert minimum, naponta. Elméletileg fogyózok, semmi diéta, csak egészséges táplálkozás és mozgás...


Lehet, hogy csak ilyen alkat vagyok...pedig ha nagy meleg vannak akkor szoktam izzadni rendesen. Utálom is. :)

2009. júl. 31. 18:33
 3/3 anonim ***** válasza:
a párom sem izzad csak a fél óra végére én meg már 3perc múlva izzadok bár én legalább 4liter folyadékot megiszok egy nap.
2010. febr. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!