Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitévő legyek? Szóltál már be...

Mitévő legyek? Szóltál már be háziorvosnak?

Figyelt kérdés

Múlt hét vasárnap már az ügyeletre mentünk, mert napok óta szédültem. Az ügyeletes nem talált hirtelen magyarázatot, megírta a papírt és ráírta a háziorvosnak, hogy kivizsgálás szükséges. El is mentem a háziorvoshoz, ő meg csak fintorgott, meg tette a megjegyzéseket, hogy és ő most mit csináljon, szédülök, na és? Hozzáteszem, ott akkor ugyanúgy szédültem, de még a vérnyomásomat sem mérte meg. Semmit nem csinált, csak mondogatta, hogy ő nem tud ezzel mit kezdeni, mire nagy nehezen kitalálta, hogy menjek el laborba. KAptam is időpontot, de a jövő hét péntekre.

Elég sokszor szédülök azóta is, és még a labor 1 hét, mire meglesz az eredmény megint napok kérdése. Egyszerűen nem tudom mitévő legyek, merthát ez a háziorvos egy nagy nulla, a környéken nincs más.

Már azon gondolkodtam, hogy ha legközelebb is ilyen flegma, bunkó lesz, akkor beszólok neki valamit, bár nem tudom lehet-e szóvátenni, hogy miért van ő egyáltalán, ha nem tudja hova utaljon, meg igazándiból mit is csináljon. Az asszisztense mondta, hogy hova kéne beutaló, de ő csak legyezgetett, hogy ááá oda nem kell mennem, felesleges. Pedig az ügyeleten is említették azt a vizsgálatot.


2012. szept. 16. 14:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!