Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Homlokomon volt egy dermoid...

Homlokomon volt egy dermoid ciszta (zsirmirigy) ki szedték kb egy hónapja most érzem hogy nő visszafele? Miért lehet? Kicsi kb 1-cm

Figyelt kérdés
2012. szept. 15. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
lányomnak júliusban műtötték a szeme fölött volt.azt mondta a dokinő bármikor visszanőhet.nem csak ott hanem bárhol testszerte.
2012. szept. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És akkor mit lehet vele csinalni ?
2012. szept. 17. 13:14
 3/3 anonim ***** válasza:
azt mondta hogy akkor ismételt műtét.de még nem jártam utána igazából.tuti találok rá valami természetes gyógymódot!majd megírom Neked!Nekem személyszerint volt a gyűrűs ujjam tenyerem felőli oldalán egy hatalmas nagy karfiol formájú tyúkszem vagy szemölcs,magam sem tudom.De elkezdtem inni a csalán teát és igaz hogy ittam egy ideig mire elkezdett múlni.ennek már több mint 3 éve és azóta nyoma sincs hála a jó Istennek.
2012. szept. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!