Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért gyűlik össze a nyál a...

Miért gyűlik össze a nyál a száj sarkában?

Figyelt kérdés

Vannak emberek, akiknek csomó nyál van a szájuk sarkában. Miért nem nyelik le? Vagy olyan fura alakú a szájuk, hogy jobban beszorul? És amikor beszélnek már-már habos.. :D

Biztosan ismeritek. Miért van ez? Nem érzik, hogy ott van? Miért nem nyelnek? Vagy túl sok a nyáltermelődés?



2012. szept. 13. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

nagyon érdekes kérdés, tényleg

én is ismerek ilyen embereket. ami fura, ezek általában ápolatlan, kicsit stikkes figurák, de még nem jöttem rá az összefüggésre

2012. szept. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én egy annyira felplasztikázott szájú nőt láttam, akinek folyton törölgetnie kellett a szája sarkát, mert képtelen votl összecsukni és folyt a nyála.


Nem tudom, szerintem ez gyerekkori szoktatás kérdése is, nekünk sose lóghatott a takony/nyál az arcunkon, más gyerekekre meg néha undor volt ránézni.

2012. szept. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ha nem is ápolatlan, de kicsit stikkes, szórakozott figuráknak is szokott.

Az a baj, hogy akinek olyan talán nem is tudnak róla, azért olyan.Így nem tudnak válaszolni.Akinek meg nem olyan az meg azért nem tudja. Úgyhogy szerintem ez az év kérdése marad.

2012. szept. 13. 14:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!