Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 18 éves Férfiként 168 cm,...

18 éves Férfiként 168 cm, hogyan nőhetek még?

Figyelt kérdés
Sziasztok 18 éves vagyok és 168 cm. Elmondhatatlanul aggaszt, nem tudom elfogadni és nem is akarom, hogy alacsony vagyok. Kérlek benneteket ha valamiféle bármi gyógyszer, szer, szteroid vagy akármi segíthet a növekedésben még ami nem káros az kérem írjon nagyon fontos lenne és nagyon megköszönném neki! Ez nem élet így :'( nagyon sok probléma van ezzel kapcsolatosan pl: Nem tekintenek rám férfiként, csajozás sem egyszerű sőt... Kicsi vagy még ilyeneket mond egy 17 éves csaj vagy 18. Mondom Ez mi? 18 vagyok.. Szórakozóhelyre mikor feljárunk ott minimum 5 cm-el nagyobbak tőlem az emberek, csajok... válláig érek sok mindenkinek és már elegem van ebből az egészből. Szóval olyan nincs, hogy azt írjátok, hogy nem lehetséges, de lehetséges. A mai világban nagyon sok dologra van már másik út egy jobb és remélem tudok nekem jó válaszokat adni!!!

2012. szept. 12. 08:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel ez 100%-ig genetikai adottség, nem hinném, hogy sokat nősz még. Pár centit lehet növeszteni egy emberen, de az hosszú és fájdalmas eljárás. Eltörik lábszárcsontokat és speciális szerkezetben széthúzzák pár mm-t a csontokat és úgy forrnak össze. És ezt csinálják meg sokszor.
2012. szept. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hmm köszi a választ hát ez nagyon rosszul hangzik :D remélem van valami másik megoldás :/ nem tudom nyújtással nem lehet ugyan ezt elérni?
2012. szept. 12. 09:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. A csontok nem tudnak nyúlni, az izmok még tudnának de az izületeket csak széthúzni lehet, tönkretenni őket.
2012. szept. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet nőni pluszban. Különben sincs értelme.
2012. szept. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg szellemileg még sokat nőhetsz.
2012. szept. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Jöttél azóta ?
2016. márc. 12. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!