Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A barátnömnek szúrom ki a...

A barátnömnek szúrom ki a fülét, lehet baj ebböl?

Figyelt kérdés
magamnak szinte én szurtam át az összeset és nincs semmi bajom.de persze veszek rendes steril tüt.csak mondják hogy nem mindegy hol szurják át a fület,mert lehetnek olyan pontok ami nem jo ha átszurom.de a barátnömnek csak az eredeti 1-1 lyuk van meg a fülébe és kell csinálni még 2-t.segitsetek!
2008. máj. 15. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most végy egy keményebb dolgot pl. gyufásdoboz, mi régen igycsináltuk és azzaltámaszd ki hátulról a fülét , előlről pedig határozottan szúr át. a tűt hátul kell kihúzni és a fülbevalót szinte folyamatosan a tű után kell bevezetni. Fertőtlenítsetek. De ha lenne egy két ezer forintja a barátnődnek, akkor megcsinálja szakember, mert elronthadod és fájhat is. Ha mégis ti csináljátok lágyrészt, ne porcot bökj. legyen tetran krém, pár napig kellhet.
2008. máj. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én magamnak steril tüvel csináltam ,átszurtam kihuztam és beraktam a fülbevalót.és nem fertötlenitettem le meg semmi.és nincs semmi baja
2008. máj. 15. 09:51
 3/7 A kérdező kommentje:
és mivel fertötlenitsük le?a tüt nem tudom hátul kihuzni mert a steril tünek van ilyen szar az elején
2008. máj. 15. 09:54
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem biztostűvel szúrtak két lyukat a fülembe.

Először is lejegeltük,addig a tűt lelégettük,majd megvártuk míg kihül(fertőtlenítés).Utána pedig szúrta a srác és a tűt benthagyta egy lyan 2órára utána mehettt a fülbevaló.Tömény szesszel fertőtlenítettünk.

2008. máj. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3 lyuk kell neki a fülébe,lentre.és steril tüvel fogom csinálni..és ha átszurtam benne hagyom a tüt.és a következöt is kiszurom.azt is benne hagyom..és vagy 10 percig benne hagyom.és utána kiveszem vérezni fog,de ne érdekeljen gyorsan rakjam be a fülcsit ugye?és ha benne van mit kell még csinálni?és ha kell mit és mivel
2008. máj. 15. 18:40
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
na figyelj. ha ennyire nem vagy tisztában ezekkel a dolgokkal akkor ne csináld te neki. ha esetleg rossz helyre szúrod még meg is süketülhet hiszen a fülben és a fülön rengeteg ideg található. ne kísérletezz rajta ha ennyire nem tudod mit hogyan kell. csak egy jó tanács.
2008. máj. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Pont a bizonyos "pontok" miatt nem ajánlanám, h Te csináld. Ha igazán jót akarsz Neki és Ő is magának, akkor elmentek (akár együtt) belövetni.
2008. máj. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!